Platba za zboží (objednávku).

Přijímáme následující typy plateb:
Platba dobírkou (při převzetí zboží od dopravce).
Platba hotově za zboží (pouze v kamenném obchodě při odběru objednávky).
Platba kartou.
Platba předem na účet:

Číslo účtu:  2301338880 / 2010
Kód banky: 2010
IBAN: CZ2620100000002301338880
SWIFT kód: FIOBCZPPXXX

Platbu na účet je možné provést bankovním převodem, poštovní poukázkou (složenkou), případně i vkladem na pokladně banky. Jako variabilní symbol prosím použijte číslo objednávky, je uvedeno v potvrzovacím e-mailu.

Termín dodání zboží

Zboží bude doručeno kupujícímu vždy do 30 dní od přijetí objednávky prodávajícím. V případě objednání zboží, které není na skladě u dodavatele, bude termín dodání sjednán dohodou mezi prodávajícím a kupujícím mimo jiné s ohledem na možnosti dodavatele. Kupující bude o této možnosti vyrozuměn nejpozději do 5-ti pracovních dní po uskutečnění objednávky.

Dopravce

Dopravu zajišťuje Česká pošta (neplatí pro zásilky pro osobní vyzvednutí).
Zásilka je vedena jako balík(dle výběru v objednávce) s doručením do 48 hodin po odeslání oznámení o expedici zásilky na území České republiky.Prodávající si vyhrazuje právo určit, popř. změnit způsob přepravy, a to s ohledem na objem, hmotnost dodávky a bezpečnost dopravy. Případná změna způsobu dopravy z rozhodnutí prodávajícího nebude mít žádný vliv na sjednanou výši úhrady za poštovné (přepravné) a balné. Kupující bude o změně vyrozuměn e-mailem.

Cena za dopravu

U objednávek se uplatňuje poštovné dle nákupního košíku v objednávce, běžné ceny dopravců. Balné je vždy zdarma. Poštovné a balné se neuplatňuje u zboží s osobním odběrem na kamenné prodejně, viz. Kontaktní informace. Toto platí pro množství obvyklé. Pro větší objednávky nás kontaktujte přímo na e-mail info(zavináč)cyde.cz, zajistíme Vám zjištění o dostupnosti produktů a stanovení sazby poštovného a balného.


Převzetí dodávky.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat obsah a neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoli závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. Ihned na místě by mělo být sepsáno reklamační řízení a kopie zápisu by měla být bez zbytečného odkladu zaslána prodávajícímu na info(zavináč)cyde.cz, jinak nemůže být na dodatečné reklamace žádný nárok. V případě shledání porušení či poškození doporučujeme kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu odmítnout!
Převzetím a podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky prodeje s internetovým obchodem cyde.cz a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel.

Osobní odběr.

U objednávek s výdejem zboží s osobním odběrem na kamenné prodejně, viz. Kontaktní informace. Pokud nebude objednávka vyzvednuta do 10 dní od oznámení o možnosti odběru na kamenném obchodě, bude účtován poplatek za skladné ve výši 10,-Kč vč. DPH za každý den prodlení vyzvednutí objednávky. Neplatí v případě oznámení a dohodnutí jiného, či prodlouženého termínu. Omlouváme se, ale opatření je nutné.  
Neuplatňujeme žádné další náklady. Kupující je povinen zboží od prodejce řádně převzít, zkontrolovat obsah a neporušenost, počet balíků a v případě jakýchkoli závad toto neprodleně oznámit prodejci samotnému. Ihned na místě by mělo být sepsáno reklamační řízení a kopie zápisu by měla být bez zbytečného odkladu zaslána prodávajícímu na info(zavináč)cyde.cz, jinak nemůže být na dodatečné reklamace žádný nárok. V případě shledání porušení či poškození, doporučujeme kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu odmítnout!
Převzetím a zaplacením, kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky prodeje s internetovým obchodem cyde.cz a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. Platba na místě je pouze hotově! (bankomaty jsou v dostatečné vzdálenosti)

Konečný daňový doklad je součástí dodávky objednaného zboží a slouží současně jako dodací list, dodací i fakturační doklad je možné si stahnou po přihlášení nebo ho najdete v příloze E-mailu.

Věříme, že Vám naše zboží bude dlouho sloužit. A zaujmete naším cyklo designem z našeho obchodu cyde.cz, děkujeme.